Ga naar de inhoud

Vergroot je impact

Hoe kun jij bewust en onbewust het verschil maken in elke ruimte die jij betreedt? Tijdens deze 3-daagse training in persoonlijk leiderschap krijg je niet alleen grip op wat jou drijft; je weet jouw stem, houding en uitstraling onmiskenbaar en impactvol te gebruiken.

Big one persoonlijk leiderschap training beoordeling op springest
9,6 beoordeling op Springest

Maak impact met jouw unieke kracht

Merk je dat je soms niet de impact hebt die je zou willen, ondanks je kennis en ervaring? Dat kan frustrerend zijn, vooral als je voelt dat je potentieel niet volledig tot zijn recht komt. In deze 3-daagse training ontdek je hoe je jouw natuurlijke invloed vergroot. We combineren rationele inzichten met bewustwording van je gevoelens en drijfveren, zodat je met meer vertrouwen en impact kunt handelen.

Vergroot je impact 3 daagse training Koaching Akademie

samen onderzoeken we

  • Wat jouw natuurlijke impact is en hoe je die maximaal kunt ervaren en benutten.
  • Hoe jouw lichaamstaal en stemgebruik je communicatie beïnvloeden.
  • Wat je onbewust al uitstraalt en hoe je dit bewust kunt versterken.
  • Hoe kleine aanpassingen in jouw non-verbale communicatie een groot verschil kunnen maken
Deze training is niet alleen een investering in jouw vaardigheden, maar ook in jouw professionele én persoonlijke groei. Sta sterker, communiceer met overtuiging en maak écht impact – elke dag opnieuw. 
Klaar om jouw potentieel te ontdekken en naar buiten te brengen? Schrijf je in en ervaar hoe jij met jouw unieke kracht het verschil maakt!

VOOR WIE?

  • Je wil jezelf beter leren kennen op een dieper niveau
  • Je wil meer impact maken met wie jij bent 
  • Je wilt je coachende en creatieve skills verder ontwikkelen
  • Je hebt HBO werk & denkniveau

RESULTAAT

  • Je maakt meer impact, zowel verbaal als non-verbaal.
  • Je kiest bewust jouw positionering in je communicatie 
  • Je vertrouwt op je intuïtie en staat steviger in je schoenen
  • Je hoofd en hart zijn in verbinding, authentiek en krachtig. 

MEER WETEN OVER DEZe 3-daagse training?

ERVARINGEN VAN DEELNEMERS

De Koaching Akademie is door Springest beoordeeld met een gemiddeld cijfer van 9,6!
Bekijk hieronder een aantal reviews of lees ze allemaal via Springest.nl.

CONTACT EN ADVIES

Wil je weten of deze 3-daagse training in persoonlijk leiderschap bij jou past? Neem contact met ons op en stel al je vragen. 

Advies en contact persoonlijk leiderschapstraining big one van de Koaching Akademie Amsterdam meer info

DATA, LOCATIE EN KOSTEN

Najaar 2025, theater de Cameleon Amsterdam
Bijeenkomst 1: 6 oktober
Bijeenkomst 2: 3 november
Bijeenkomst 3: 24 november

De investering bedraagt € 2.295,- ex BTW. Volg je De Big One als ZZP’er of particulier? Dan ontvang je 25% korting!

locatie training big one persoonlijk leiderschap van koaching akademie

BETROKKEN PROFESSIONALS

Klara en Mascha zijn je vaste trainer/coaches. Klara is Jungiaans psycholoog, ervaren trainer en af en toe nog operazangeres. Mascha is ex-topsportster in (beach)volleybal met een flinke ervaring als leidinggevende in grote organisaties en al jaren gecertificeert trainer/coach. Ook ontmoet je Wil van der Meer als inspirerende gastdocent. Laat je verrassen!